Programma 1: 25 m. Onbekende slag Mix Minioren 4 el | 33:01 | (5) |
Programma 6: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el | ---- | AA |
Programma 1: 25 m. Onbekende slag Mix Minioren 4 el | afgem. |
Programma 6: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el | afgem. |
Programma 3: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 5 | afgem. |
Programma 9: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5 | afgem. |
Programma 15: 200 m. Wisselslag Meisjes Minioren 5 | afgem. |
Programma 9: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5 | 1:39:24 | (6) |
Programma 15: 200 m. Wisselslag Meisjes Minioren 5 | 4:18:37 | (6) |
Programma 18: 4x 50 m. Vrijeslag Mix | ---- |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | ---- | RF |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | ---- | SK |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 21:28 | (12) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:43:65 | (11) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 4:07:42 | (12) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 19:70 | (11) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:45:50 | (12) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | ---- | AB |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 23:31 | (13) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | afgem. |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | afgem. |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | afgem. |
Programma 2: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 5 en 6 | 3:25:46 | (3) | PR -23.40 (3:48:86) |
Programma 2T50: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 5 en 6 | 49:48 | TT | PR -0.78 (50:26) |
Programma 8: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 5 en 6 | 1:41:77 | (2) | PR -6.47 (1:48:24) |
Programma 8T50: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 5 en 6 | 48:52 | TT | PR -0.32 (48:84) |
Programma 14: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 5 en 6 | 1:26:75 | (4) | PR -1.59 (1:28:34) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:26:63 | (4) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:19:88 | (5) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 17:27 | (6) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:34:85 | (9) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:40:08 | (7) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | ---- | RC |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:45:63 | (8) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 19:17 | (9) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:35:25 | (10) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:50:25 | (10) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 19:16 | (8) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:22:19 | (2) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:12:72 | (2) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 16:41 | (2) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:30:88 | (7) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:24:27 | (6) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 17:03 | (4) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:32:58 | (8) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:48:33 | (9) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 19:62 | (10) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:28:27 | (5) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:19:29 | (4) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 17:25 | (5) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:17:23 | (1) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:07:47 | (1) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 16:07 | (1) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:30:32 | (6) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 4:02:12 | (11) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 18:72 | (7) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | afgem. |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | afgem. |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | afgem. |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | 3:06:33 | (7) |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | 1:43:34 | (6) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 17:98 | (8) |
Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el | 1:25:18 | (3) |
Programma 11: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 el | 3:18:12 | (3) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 16:69 | (3) |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | 2:32:91 | (1) |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | 1:29:68 | (1) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 14:14 | (2) |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | 3:09:04 | (8) |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | ---- | AA |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 16:67 | (5) |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | afgem. |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | afgem. |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | afgem. |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | 2:45:80 | (4) |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | 1:34:31 | (3) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 17:32 | (6) |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | 2:34:74 | (2) |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | 1:34:25 | (2) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 01:63 | (1) |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | 2:38:94 | (3) |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | 1:44:31 | (7) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 17:32 | (7) |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | afgem. |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | afgem. |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | afgem. |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | 2:54:71 | (6) |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | 1:36:63 | (5) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 16:23 | (4) |
Programma 4: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2 | 2:51:11 | (5) |
Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2 | 1:35:33 | (4) |
Programma 16: 25 m. Onbekende slag Mix | 15:77 | (3) |